Ти тут:

Заміна скла на телефоні Xiaomi (Ксяомі)

заміна екрану скла на ксяомі

Назвіть причину несправності смартфона, що найчастіше зустрічається? Так, це пошкодження екрану та телефони Xiaomi не є винятком. Заміна екрану Xiaomi — одна з найпопулярніших послуг у нашому сервісному центрі. Висока продуктивність, функціональність, надійність, великі екрани з IPS-матрицею – основні переваги цих апаратів. Але й вони іноді потребують кваліфікованої допомоги. Отже, замена дисплея Xiaomi у Києві (скла) - Розглянемо ситуації, коли це дійсно необхідно, причини несправності дисплея. 

У нас можна замінити екран на багатьох моделях телефонів Xiaomi, у тому числі: 

Xiaomi Redmi 6A 2/16GB, Xiaomi Redmi 6 3/32GB, Xiaomi Mi A2 Lite 4/64GB, Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB, Xiaomi Mi Max 3 4/64GB, Xiaomi Redmi Note 5 64GB, Xiaomi Mi8 Mi Mix 2S 6/64GB, Xiaomi Redmi Note 6 Pro 4/64GB, Xiaomi Redmi Note 7 4/64GB, Xiaomi Redmi 4x 3/32GB, Xiaomi Redmi 3 2/16GB, Xiaomi Mi A2, Xiaomi Mi A1 та інші.

Після встановлення нового екрану ми порадимо Вам як уникнути цих чи подібних несправностей у майбутньому. На виконаний ремонт надається гарантія.

Ціна заміни екрана на телефони Xiaomi

Послуга (Робота) + вартість екрану**Ціна*, грн
Діагностика несправності З РОЗБИРАННЯМ телефону *0
Xiaomi Mi82299
Xiaomi Mi8 Lite 4/64GB1499
Xiaomi Redmi Note 5 64GB1450
Xiaomi Redmi Note 6 Pro 4/64GB1599
Xiaomi Redmi Note 7 4/64GB1499
Xiaomi Redmi 3 2/16GB1250
Xiaomi Redmi 4a1299
Xiaomi Redmi 4x 3/32GB1250
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB1499
Xiaomi Redmi 6 3/32GB1299
Xiaomi Redmi 6A 2/16GB1299
Xiaomi Mi A11499
Xiaomi Mi A21550
Xiaomi Mi A2 Lite 4/64GB1499
Xiaomi Mi Mix 2S 6/64GB2199
Xiaomi Mi Max 3 4/64GB1699
* - у разі відмови від ремонту клієнт оплачує діагностику150
** - Ціни актуальні на 30 07 2020 року.

Вихід екрану з ладу: трохи статистики

Згідно з даними американської компанії SquareTrade тільки в США щорічно з тих чи інших причин отримують механічні пошкодження екрани 50 млн. смартфонів. На їхній ремонт власники телефонів витрачають близько 3,4 млрд. доларів. Оскільки ремонт не завжди є рентабельним, то приблизно 40% користувачів вважає за краще купити новий смартфон, а не ремонтувати його.

Що стосується смартфонів Xiaomi, то механічні пошкодження дисплеїв у цих гаджетах трапляються так само часто, як і в інших телефонах. Причому дані статистики говорять не на користь пристроїв з великими екранами — чим більший розмір екрану по діагоналі, тим вищі шанси його пошкодити.

Причини несправності дисплея у телефонах Xiaomi

Крім візуально визначених ушкоджень (тріщин, подряпин і т.д.), ознаками, що вказують на несправність дисплея/сенсора, є: відсутність зображення (повна або часткова), мимовільна зміна яскравості, поява плям або смуг на екрані, а також відсутність реакції сенсора на дотик (на всій його поверхні або в одній із зон). Перелічимо основні причини несправностей:

 • Механічні пошкодження. Виникають внаслідок ударів, падіння телефону, тиску на область екрану.
 • Контакт із водою. Волога, що потрапила всередину пристрою, може стати причиною некоректної роботи дисплея або повного виходу з ладу.
 • Перегрівання пристрою. Експлуатація телефону при підвищеній температурі або локальна дія джерела високої температури впливають на працездатність дисплея.
 • Заводський брак. Досить часто причиною несправності екрану є заводський шлюб, який зазвичай виявляється в початковому періоді експлуатації смартфона.

Ознаки несправності екрана телефонів Xiaomi

Для виявлення причини несправності ми проводимо повну діагностику смартфона, що гарантує її швидкого та якісного усунення. Отже, зупинимося на основних видах несправностей, з якими звертаються до нашого сервісного центру.

Розбите скло. Великі розміри дисплея, значна загальна вага девайса - фактори, що підвищують ймовірність механічного пошкодження скла. Як правило, для усунення цього дефекту необхідна заміна всього дисплейного модуля.

Несправність матриці. Це поломка, яка визначається порушенням передачі зображення. Поширені ознаки несправності матриці:

 • Білі плями. Симптом характерний для ситуації, коли всередину телефону потрапляє вода. Дефект вимагає негайного втручання фахівця: телефон має бути просушений та ретельно очищений, що допоможе уникнути руйнування провідників на друкованих платах.
 • Немає зображення. Відсутність картинки при наявності підсвічування, як правило, пов'язана з проблемами в програмному забезпеченні або шлейфі.
 • Відсутнє підсвічування. Причиною дефекту може бути збій у драйвері підсвічування, поганий контакт шлейфу, несправність ланцюгів живлення.

Пошкодження тачскріну. Для цього дефекту характерний тривалий відгук або відсутність реакції на дотик на окремих ділянках/всьому тачскріні. Можливі причини: неполадки ПЗ, розклеювання модуля із заповненням порожнин повітрям і т.д.  

Заміна екрану Сяомі: самостійно чи у майстерні?

«Довіряйте професіоналам» — не просто слова. Заміна скла на телефоні Xiaomi (дисплейного модуля) повинна виконуватися лише в умовах спеціалізованих майстерень, досвідченими спеціалістами, з використанням оригінальних комплектуючих або їх якісних копій та спеціального обладнання. Тільки в цьому випадку ви отримуєте гарантію безвідмовної та тривалої роботи телефону. 

Зазвичай ставимо вже готові заводські модулі екранів — це прискорює процес заміни практично без втрати якості яскравості, насиченості та контрасту. Але якщо екран у постачальників відсутній або клієнт хоче зберегти свій заводський екран, можна роз'єднати екран і сенсор (скло). Так як дисплейні модулі телефонів складаються з декількох елементів, ми використовуємо спеціальний сепаратор з підігрівом модуля. Елементи дисплея з'єднуються між собою плівкою OCA (Optically Clear Adhesive). При заміні скла ми також використовуємо цю плівку, що дозволяє нам зберегти вихідні характеристики модуля. Так як процес трудомісткий - завжди є невеликий ризик того, що екран при поділі може тріснути. У такому випадку лише встановлення нового екранного модуля.

Заміна заднього захисного скла на телефоні Xiaomi

Такі звернення теж часто надходять до сервісного центру. В основному це пов'язано з падінням телефону, у якого не було захисного чохла. Іноді її допомагає і чохол… При падінні – задня скляна кришка тріскається або лопається, що безумовно візуально не естетично і призводить до попадання пилу та бруду всередину апарату.

Нове не буде таким чудовим як оригінальне, але виглядає цілком гідно та надійно захистить ваш гаджет від проникнення пилу та вологи.

Ось так виглядає переклеєна нова "китайська" задня кришка

Заміна скла на Xiaomi у Києві: чому довіряють Profi-Service?

Наші клієнти вже встигли оцінити переваги співпраці із сервісним центром Profi-Service:

 • швидка заміна дисплея Сяомі на будь-яких моделях телефонів;
 • спеціальне діагностичне та паяльне обладнання;
 • сучасні технології ремонту;
 • ремонт будь-якої складності;
 • кваліфіковані майстри з досвідом роботи понад 10 років;
 • використання високоякісних комплектуючих;
 • власний склад комплектуючих, що дозволяє виконувати ремонт максимально швидко;
 • можливість замовлення комплектуючих у офіційних дистриб'юторів виробників, що суттєво знижує вартість ремонту;
 • детальне тестування пристроїв до та після ремонту, що дозволяє виявити приховані поломки.

Більш детальну інформацію про наші послуги, про терміни ремонту, про те, скільки коштує заміна скла на Сяомі, цінах на інші послуги можна отримати у наших менеджерів за номерами телефонів, вказаних на сайті. Сервісний центр Profi-Service розташований на Троєщині, у ТЦ «Корал» (Київ, Україна).

Ось що кажуть про нас клієнти:

Часто задавані питання:

Як довго встановлюється новий екран на телефон ксиаомі в СЦ "Профі-Сервіс"?

Сама поклейка екрану займає 3 хвилини 🙂

Багато часу займають попередні роботи: зняти екран не порвавши шлейфи кнопок, прибрати залишки старого клею з рамки екрану, знежирити поверхню.

Найчастіше підготовчі роботи займають 30 хвилин.

Якщо майстер не чіпати - за пів години впорається 🙂

 

Користуватися телефоном можна через 3 (три) години після поклейки екрана.

Повне висихання клею – 24 години.

Чи можу я отримати на час ремонту аналогічний пристрій?

Зазвичай у нас є у підмінному фонді трохи телефонів. Можливо вони не такі круті як Ваш телефон Xiaomi, але дзвонити та спілкуватися по ньому точно можна.

Які гарантії на якість виконаних робіт?

Ми використовуємо оригінальні запчастини та якісні витратні матеріали, тому ймовірність повторної поломки вкрай мала.

Ми надаємо до 3 (трьох) місяців гарантії на новий екран. Як показала статистика, якщо є шлюб – він проявляється у перші два тижні.

Якщо чесно, браковані екрани трапляються приблизно 1-2%, не більше.

А мені не замінять мої добрі деталі на погані?

Ми ніколи не займалися подібними речами і не будемо. ми дуже дорожимо своєю репутацією.
Перед здачею в ремонт Ви можете сфотографувати або підписати маркером усі запчастини, які вважаєте за потрібне.

Чому ми:

 • Професійна заміна скла на смартфоні Xiaomi (Ксіомі) знаходиться поряд з Вами – у Києві на Троєщині.
 • Використання якісних комплектуючих гарантують тривалу та стабільну роботу.
 • Багаторічний досвід допомагає ремонт виконувати максимально швидко.
 • На виконані роботи надається гарантія до 3 місяців.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля помічені із *

Опублікувати коментар