Ти тут:

Ремонт та налаштування Комп'ютерів у Києві та Броварах

Комп'ютер дуже міцно увійшов у наш побут, роботу та навчання. Для підприємства – це отримання прибутку, для студента – нові знання, ну а вдома – фільми, ігри та інтернет. Якщо у Вас зламався комп'ютер — приходьте до сервісного центру «Профі-Сервіс» (Київ та Бровари), і наші майстри максимально швидко зможуть відремонтувати комп'ютер, замінять несправні компоненти, виконають програмне налаштування та оптимізацію системного блоку.

Ремонт компьютеров в Киеве на Троещине
 • Комп'ютер перестав вмикатися?
 • Почали гальмувати WOT (Танки)?
 • Не працюють USB порти?
 • На екрані кольорові кубики?
 • Щось задимилося і комп'ютер вимкнувся?
 • Потрібно покращити комп'ютер?
 • Зламалася материнська плата?
 • Комп'ютер сам вимикається?
 • Вискакує синій екран???
 • Треба встановити Windows?
 • Вискакує багато реклами?

У нас можна відремонтувати комп'ютери провідних виробників: 

3Q (3к'ю), Acer (Ейсер), Apple (Епл), Asus (Асус), ARTLINE (АртЛайн), Asrock (Асрок), Dell (Делл), Impression (Імпрешень), Intel (Інтел), Everest (Еверест), Експерт PC (Експерт ПК), Gigabyte (Гігабайт), HP (Hewlett Packard) (ЕйчПі), Lenovo (Льонове), MSI (ЕмСіАй), і (Патріот), PrimePC (ПраймПК), qBox (КьюБокс), інші та зібрані Вами.

Поломка комп'ютера трапляється, як завжди, в найкращий момент. Якщо комп'ютер почав гальмувати, глючити або зовсім відмовляється вмикатись — на допомогу прийде Сервісний Центр «Профі-Сервіс», що у Броварах, вул. Незалежності , 13. Для нас давно стали звичайними і успішно розв'язуваними несправності: Якщо комп'ютер не вмикається, сам вимикається, не завантажується «віндовс», замучила реклама, що спливає, і т.п.

Після ремонту комп'ютера або налаштування програмного забезпечення ми порадимо, як уникнути цих чи подібних несправностей у майбутньому. На виконаний ремонт надаємо гарантію.

Для нас відремонтувати комп'ютер — не складніше, ніж зварити борщ!

Надана Послуга або РоботаЦіна*, грн
Програмні роботи та послуги
Діагностика несправності*150
Інсталяція Windows XP, 7, 8, 8.1, 10550
Відновлення працездатності Windows XP, 7, 8, 8.1, 10від 550
Усунення "комп'ютер гальмує, глючить і тупить"від 300
Видалення Вірусів, Спливаючої Рекламивід 250
Встановлення антивірусної програмивід 150
Відновлення інформації з ХДД, ССД, ЮСБ флешоквід 200
Копіювання інформації зі старого носія на новийвід 200
Віддалена допомога через TeamViewerвід 150
Роботи та Послуги "залізо"
Чищення комп'ютера від пилу, усунення перегріву450
Заміна Материнської плати250
Заміна процесора200
Заміна або додавання оперативної пам'яті (RAM)150
Заміна або встановлення жорсткого (або SSD) диска150
Заміна або встановлення Відеокарти200
Заміна або встановлення Блоку живлення150
Заміна або встановлення Мережевої Карти150
Ремонт комп'ютера на компонентному рівні (з паяльником)від 600
Перепрошивка із заміною мікросхеми BIOS (Біос)800
Перепрошивка мікросхеми BIOS (БІОС)450

* Діагностика пристрою буде БЕЗКОШТОВНО якщо Клієнт згоден лагодити пристрій у нашому сервісі.

* Конкретна вартість послуги може відрізнятись від прайс-листа та визначається в кожному конкретному випадку індивідуально.

Типові поломки та варіанти ремонту комп'ютера

як поводиться комп'ютерМожлива причина несправностіЦіна*, грн.
Комп'ютер не вмикається, лампочки не горять, жодних звуків не видаєНемає живлення у перенесенні чи розетці, зламався блок живлення, несправна кнопка включення ПК, КЗ на материнській платі чи USB портах.від 300
При натисканні на кнопку живлення комп'ютер гуде, лампочки на ньому світяться, але на моніторі картинки немаєВідійшов кабель монітора, несправна материнська плата та/або відеокарта, жорсткий диск, треба міняти BIOS.від 300
Комп'ютер сам спонтанно вимикається або перезавантажується, "тупить і/або гальмує", шумить і працює голосніше ніж зазвичайПерегріваються процесор та/або відеокарта, Блок живлення; Несправний Блок Живлення та/або материнська платавід 400
В Інтернеті вискакують непотрібні вікна, купа реклами, з'явилися сторонні програми, почав повільніше працюватиВіруси атакували Ваш комп'ютер, допоможе очищення системи руками або перевстановлення системи із збереженням даних.від 400
На моніторі з'явилися різнокольорові кубики, артефакти, з'являються кольорові крапки.Несправна відеокарта. Допоможе прогрівання на ІЧ паяльній станції або покупка нової відеокартивід 600

* Точну ціну можна сказати тільки після повної діагностики, адже одна поломка може додати і другу поломку, що може значно позначиться на ціні та доцільності ремонту

Діагностика несправності комп'ютера

Діагностика несправності комп'ютера, як це не дивно, починається при прийманні менеджером комп'ютера в ремонт. І чим більше Ви розповісте про те, як системний блок поводився до здачі в ремонт, тим простіше встановити правильний діагноз. Тому будьте готові відповісти на запитання:

 1. Що саме не так у роботі Вашого комп'ютера, що Вам не подобається?
 2. Після чого почав так поводитися комп'ютер;
 3. Чи користувався хтось Вашим комп'ютером?
 4. Як ви думаєте, що є причиною цієї поломки комп'ютера;
 5. Як часто це відбувається і з якою періодичністю;
 6. Можливо, у Вас є фото даної поломки або несправності;

Наскільки складно полагодити комп'ютер?

Ремонтувати комп'ютер не складно якщо є максимум інформації про те, що було до поломки, доступні або є деталі для ремонту. Для правильного ремонту у нас є діагностична апаратура та прилади, тестові робочі запчастини та ще багато чого.

Як довго ремонт комп'ютера?

Як правило, ремонт комп'ютера не займає багато часу. Найголовніше поставити правильний діагноз, а як полагодити – методи всім відомі.

Ремонт може затягнутися лише з кількох причин:

- Поломка поводиться не завжди, а спонтанно, за певних умов, у різний час і з різними проміжками в часі.

Причина найчастіше криється в неякісному паянні одного з компонентів ПК, мікротріщинах від теплового або фізичного удару, що відслужили свій гарантійний термін блоці живлення або материнській платі. Знайти таку поломку складніше, але можна.

Скільки коштує відремонтувати комп'ютер?

Є ряд типових поломок, і ціни на ці роботи фіксовані, їх можна подивитися в прайс-листі або дізнатися у менеджера, зателефонувавши або замовивши зворотний дзвінок з сайту.

Трохи складніше, якщо Одна заявлена несправність спричинила ще й інші поломки в комп'ютері. Найчастіше, якщо комп'ютер сам вимикається, то проблема у перегріві, але перегрів та раптове вимикання комп'ютера у 70% випадків призводить до появи BAD секторів на жорсткому диску, і, як наслідок, до збільшення вартості ремонту на 1500 грн. чи більше.

Яка гарантія на ремонт комп'ютера?

     На 99% виконуваних нами робіт ми надаємо гарантію до 5 років. Це і ремонт блоку живлення, материнської плати, відеокарти, жорсткого диска тощо. вузлів. Часто у нас запитують:

- А яка гарантія на Windows?

Відповідаємо на Ваше запитання:

 • Немає гарантії на операційну систему. Це як давати гарантію на автомобільні права - адже ніхто не знає куди і як Ви їхатимете (на які сторінки заходити, які програми завантажувати, що Ви встановлюватимете і за якими посиланнями переходити). У 95% випадків винуватцем програмної проблеми є людина, яка сиділа навпроти монітора цього ПК.

Чому ми:

 • Професійний ремонт комп'ютерів знаходиться поряд з Вами – у Києві та Броварах.
 • Використання якісних комплектуючих гарантують тривалу та стабільну роботу.
 • Багаторічний досвід допомагає ремонт виконувати максимально швидко.
 • На виконані роботи надається гарантія до 5 років.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля помічені із *

Опублікувати коментар