Ти тут:

Ремонт та налаштування телефонів Asus у Києві на Троєщині

На ремонт мобільні телефони Asus до нашого Сервісного Центру «Профі-Сервіс», район Троєщина, потрапляють не часто. Це пов'язано з тим, що на ринку України цей бренд продається не так часто і багато як інші. Проте смартфони Asus дуже популярні і також мають властивість ламатися. Майстри нашого сервісу мають відповідні знання та інструмент, щоб виконати якісний ремонт смартфонів ASUS. 

Полагодили іншим - відремонтуємо і Ваш телефон ASUS! Приходьте!

Ремонт телефону ASUS у Києві на Троєщині
 • Телефон ASUS не заряджається?
 • Телефон ASUS перестав включатися?
 • Зламали гніздо зарядки смартфоні ASUS?
 • Розбився екран мобільного телефону ASUS?
 • Потрібно замінити скло на телефоні? 
 • Батарейка в телефоні ASUS швидко розряджається?
 • Не пам'ятаєте графічний ключ або пароль?
 • Бажаєте перепрошити телефон?
 • Телефон висить на заставці?
 • Телефон ASUS впав у воду?

У нас можна відремонтувати багато моделей телефонів ASUS, в тому числі: 

Asus ROG Phone II, Asus ZenFone 6, Asus Zenfone Max M2, Asus Zenfone Max Pro (M2), Asus ROG Phone, Asus ZenFone Max Pro M1, Asus Zenfone Max (M1) ZB555KL, Asus ZenFone 5 Lite, ZenFone 5 Lite, Asus ZenFone 5, Asus ZenFone 5Z, Asus ZenFone 4 Max ZC520KL, Asus Zenfone Max Plus (M1), Asus Pegasus 4S, Asus ZenFone 4 Selfie Pro (ZD552KL), Asus ZenFone 4 Selfie (ZD553KL), Asus Asus ZenFone 4 Pro (ZS551KL), Asus ZenFone 4 (ZE554KL), Asus Zenfone Live ZB501KL, Asus ZenFone 4 Max, Asus Pegasus 3s, Asus ZenFone 3 AR, Asus ZenFone 3 Zoom, Asus ZenFone Go ZB500KG, Asus ZenFone 3 Deluxe (ZS550KL), ZenFone 3 Deluxe (ZS550KL), Asus ZenFone 3 Max ZC553KL, Asus ZenFone Go, Asus ZenFone 3 ZE520KL, Asus Live, Asus Pegasus 5000, Asus Zenfone 3 Max, Asus Zenfone 3 Laser, Asus Zenfone 3 Ultra, Asus ZenFone 3 Deluxe, Asus Zenfone 3, Asus ZenFone 2 Deluxe Special Edition, Asus Zenfone Max ZC550KL, Asus ZenFone Zoom, Asus Pegasus 2 Plus, Asus ZenFone Max, Asus ZenFone Selfie, Asus ZenFone 2 Laser, Asus ZenFone 2, Asus ZenFone C, Asus Zenfone 5 Lite, Asus Zenfone 4, Asus PadFone S, Asus Padfone mini 4.3, Asus PadFone E, Asus ZenFone 5, Asus Fonepad Note 6, Asus New Padfone Infinity, Asus Padfone Infinity та інші.

Після ремонту телефону ASUS (або налаштування програмного забезпечення) ми Вам порекомендуємо уникнути цих або подібних несправностей у майбутньому. На виконаний ремонт надається гарантія.

Ціни на ремонт телефонів Lenovo

Послуга (Робота) БЕЗ урахування вартості запчастиниЦіна*, грн
Діагностика несправності З РОЗБИРАННЯМ телефону *0
Прошивка або оновлення ОС Androidвід 450
Видалення пароля або графічного ключа на телефонівід 450
видалення вірусів, реклами, спливаючих віконвід 250
Створення облікового запису Google на Android250
Заміна роз'єму (гнізда) живлення microUSBвід 350
заміна акумулятора з розбиранням телефонувід 350
заміна нижньої плати телефону з роз'ємом (гнізда) живленнявід 350
заміна модуля або скла (екран+сенсор)від 600
поклейка захисного скла на телефон100
Відновлення телефону після залиттявід 600
* - у разі відмови від ремонту клієнт оплачує діагностику150

Як швидко ми полагодимо телефон ASUS?

Якщо ремонт модульний, то зазвичай за 1-3 дні все буде відремонтовано. Такі запчастини як акумулятор, екран, роз'єм живлення, мікрофони та динаміки в основному є на складі. Якщо чогось немає - ми замовимо і за 1-3 робочі дні. Роз'єм живлення або акумулятор наш майстер зазвичай змінює за годину-дві. Приклеїти новий екран займає 20 секунд, але кілька годин заберуть підготовчі роботи (відклеїти старе, іноді зняти електроніку, зачистити, знежирити) та й клей B7000 або T7000 повинен сохнути 12 годин. Ось і виходить що приклеїти модуль - 20 секунд а підготувати і повністю закінчити ремонт смартфона ASUS - приблизно 15 годин.

Є ще одна складність із ремонтами телефонів ASUS – на них практично немає схем. Але оскільки принципи побудови телефонів дещо ідентичні у всіх брендів і наші майстри проходять курси підвищення кваліфікації, читають профільні форуми — це дає змогу впевнено та з розумінням виконувати ремонти. 

Якщо телефон Asus був залитий або потонув - тут кожен випадок унікальний і терміни ремонту у кожного випадку різні. Найчастіше від 2 годин до 14 днів.

 

Чи можна самому вдома відремонтувати телефон ASUS?

Безумовно - Ви теж зможете! Загалом Вам треба подивитися в інтернеті як це роблять інші. Якщо треба - купіть витратні матеріали, запчастини та інструменти, постарайтеся з першого разу розібрати телефон і не порвати шлейфи і не проколоти акумулятор (літій чудово горить, та так сильно і яскраво, що нічим не згасити!). Також є ймовірність, що запчастина приїде бракована і Вам доведеться витрачатися на пересилання її назад постачальнику. А постачальники ще й не завжди приймуть назад, внаслідок відмови вкажуть неправильне встановлення або невідповідне обладнання або порушення правил повернення. 

А ще Вас чекає купа підводного каміння в розбиранні та встановленні запчастин — не всі тонкощі роботи є в інтернеті. 

Взагалі Ви берете на себе відповідальність за: пошук запчастин, пошук постачальника, доставку, розбирання, ремонт, гарантію. 

Але якщо Ви принесете на ремонт телефон у наш сервісний центр – вся відповідальність вже лягатиме на плечі нашого сервісу. 

Подумайте - який варіант Вам підходить?

Ось що кажуть про нас клієнти:

Часто задавані питання:

Після ремонту мого смартфона ASUS мої дані (фото, контакти) не пропадуть?

Дані можуть зникнути тільки якщо:

 • згоріла основна плата і не вийде включити телефон. Хоча можна випаяти пам'ять телефону віднімати її на програматорі, якщо вийде - розшифрувати і скинути Вам на флеш-карту.
 • Треба перепрошувати телефон видаляючи всі, всі дані. До речі частина даних зазвичай є у Вас в обліковому записі Google (фото, контакти, листування у Viber, весь Фейсбук з листуванням тощо)
 • Перед здачею в ремонт смартфона Asus - збережіть контакти в обліковий запис Гугла або на картку пам'яті, фото та відео, яке зберігається в телефоні - збережіть на ПК або ноутбуці. При прийманні на ремонт телефону наш менеджер Вашу Карту пам'яті та Simкарту віддасть Вам, вони нам для ремонту не потрібні.

Чи можу я отримати на час ремонту аналогічний пристрій?

Зазвичай у нас є у підмінному фонді штук п'ять телефонів. Можливо вони не такі круті як Ваш телефон ASUS, але дзвонити та спілкуватися по ньому точно можна.

Які гарантії на якість виконаних робіт?

Ми використовуємо оригінальні запчастини та якісні витратні матеріали, тому ймовірність повторної поломки вкрай мала.

На програмне забезпечення надається умовна гарантія.

А мені не замінять мої добрі деталі на погані?

Ми ніколи не займалися подібними речами і не будемо. ми дуже дорожимо своєю репутацією.
Перед здачею в ремонт Ви можете сфотографувати або підписати маркером усі запчастини, які вважаєте за потрібне.

Чому ми:

 • Професійний ремонт мобільних телефонів ASUS знаходиться поряд з Вами – у Києві на Троєщині.
 • Використання якісних комплектуючих гарантують тривалу та стабільну роботу.
 • Багаторічний досвід допомагає ремонт виконувати максимально швидко.
 • На виконані роботи надається гарантія до 12 місяців.

[sharethis-inline-buttons]

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля помічені із *

Опублікувати коментар