Ти тут:

Заміна роз'єму (гнізда) заряджання у телефоні Xiaomi (Ксіаомі)

Виходячи з показників «лиходійки» статистики, заміна гнізда живлення у телефоні Xiaomi, є найбільш поширеною причиною, через яку власники даних смартфонів звертаються до фахівців сервісного центру «Профі-Сервіс».

Смартфони від компанії Xiaomi характеризуються гарною якістю, продуктивністю та довговічністю. Але яким би добрим не був смартфон, ця техніка має властивість ламатися. Однією з найчастіших несправностей гаджетів від даного виробника є поломка гнізда заряду, через що і не заряджається телефон Xiaomi. Якщо ж дана несправність трапилася і з вашим смартфоном, то не варто засмучуватися, тому що можна звернутися до сервісний центр "Профі-Сервіс", де проведуть якісні та оперативні ремонтні роботи.

Заміна гнізда заряджання у телефоні Xiaomi
 • Чи не заряджається телефон Xiaomi ?
 • Випадає кабель зарядки з телефону Ксіомі?
 • Не вдається підключити телефон Xiaomi до комп'ютера?
 • Не вдається перепрошити смартфон Ксіаомі через USB-кабель?
 • Чи не до кінця вставляється шнур зарядки?
 • У гніздо зарядки потрапила вода?
 • Зламані ніжки в гнізді зарядки телефону Xiaomi ? 

Час виконання роботи

від 30 хвилин до 3 годин

Ціна

від 450 грн

Гарантія

Гарантія 1 місяць

Ремонт гнізда зарядки Xiaomi

 Роз'єми живлення в основному ремонту не піддаються - тому в 97% випадків старий і пошкоджений роз'єм випаюється спеціальною паяльною станцією, а саме термофеном при температурі 320 градусів за Цельсієм. Надзвичайно важливо не здути потоком гарячого повітря дрібні елементи, які знаходяться навколо гнізда зарядки, а також не перегріти мікрофон, інакше вони просто перестають працювати. Для їх захисту ми використовуємо спеціальні металеві екрани або каптоновий скотч – він захищає від потоку повітря і від критично високої температури.   

 

Причини поломки гнізда живлення у смартфоні Xiaomi.  

Найчастіше несправність обумовлена тим, що у гніздо зарядки потрапляють сторонні предмети: волога, бруд, ворсу, пил, і виходить поганий контакт. У такій ситуації Ви шукаєте положення, в якому він заряджається нормально, гніть кабель у різні боки і так день у день. Як показала практика, приблизно через тиждень ламається роз'єм зарядки, а найчастіше і штекер від кабелю зарядки стає непридатним. Також дуже часто клієнти вставляють зарядний кабель в роз'єм microUSB не тією стороною, і просто ламають гніздо зарядки або пластикові пелюстки.

 

Як зрозуміти, що роз'єм зарядки телефону Ксіомі треба змінювати?

Якщо Вам не вдається перенести зі смартфона фото чи відео на ноутбук чи комп'ютер, або вони його просто не бачать – треба змінювати, адже це свідчить про порушення цілісності інформаційних «Data» доріжок, які з'єднують плату телефону та безпосередньо сам роз'єм.

 

Телефон почав повільно заряджатися?

Коли Xiaomi погано заряджається або сам процес зарядки займає надмірно тривалий період часу, це також є причиною для проведення ремонту або заміни гнізда зарядки. Причина може бути у попаданні на контактну групу вологи чи рідини (контакти окислюються), зламаному п'ятому контакті на платі зарядки телефону. Якщо знехтувати ремонтними роботами та не здійснити своєчасну заміну гнізда зарядки Xiaomi (Ксіаомі), то значно зростає ймовірність виникнення короткого замикання, після якого відновити телефон не буде можливості.

 

Жодної самодіяльності

Деякі власники Xiaomi вважають, що можуть зробити заміну гнізда заряду телефону і в самостійному порядку, оскільки це набагато дешевше, ніж звернутися до сервісного центру. Якщо у вас немає досвіду у проведенні робіт даного спектру, відповідного обладнання та інструменту, то займатися таким ремонтом не рекомендується. В іншому випадку, ви ризикуєте залишитися без свого улюбленого телефону. 

 

Професіонали своєї справи

Профі-сервіс - Це штат висококваліфікованих професіоналів з багатогранним досвідом. Тут готові допомогти із несправністю смартфона будь-якого рівня складності. У своїй діяльності фахівці Профі-Сервіс використовують сучасне обладнання та якісні витратні матеріали, що дає можливість швидко діагностувати та усувати несправність.

 

Звертаючись до сервісного центру Профі-Сервіс у Києві, Ви автоматично отримуєте наступний спектр переваг:

 • Гарантія якісного ремонту;
 • проведення високоточних діагностичних робіт;
 • Багатогранний досвід у сфері;
 • Вигідна цінова політика.

 

Ремонт смартфона Xiaomi у СЦ «Профі-Сервіс» Троєщина - Це гаранат якості, надійності та впевненості.

Ось що про нас говорять наші клієнти:

Часто задавані питання:

Як довго будуть змінювати роз'єм живлення на телефоні Xiaomi у Сервісному Центрі "Профі-Сервіс"?

 • Зазвичай всі роз'єми живлення є і якщо у майстра вільні руки, то за пів години телефон буде готовий. Якщо роз'єм вирваний «з м'ясом» — швидше за все ми замінимо всю нижню плату цілком. На ціні це практично не позначиться.

Чи можу я отримати на час ремонту аналогічний телефон?

 • У нас є в підмінному фонді є кілька телефонів. Не факт, що він буде таким же потужним і красивим, як Ваш, але дзвонити по ньому Ви точно зможете.

Які гарантії на заміну гнізда живлення у телефоні Ксіомі?

 • Ми використовуємо якісні витратні матеріали, тому ймовірність повторної поломки вкрай мала.
 • Після виконання робіт ми обов'язково перевіряємо через амперметр струм зарядки на наших блоках живлення.
 • якщо раптом у Вас вдома телефон не заряджається - візьміть із собою Ваш блок живлення та кабель зарядки, приходьте до нас і ми все при Вас і перевіримо.
 • Також ми видаємо «Акт Виконаних робіт» та даємо гарантію на заміну роз'єму – один місяць.

А мені не замінять мої добрі деталі на погані?

 • Ми ніколи не займалися подібними речами і не будемо — ми дуже цінуємо свою репутацію.
 • Перед здачею в ремонт Ви можете сфотографувати або підписати маркером усі запчастини, які вважаєте за потрібне.
 • При розбиранні комп'ютера майстер зазвичай маркером нумерує всі основні запчастини. Номер запчастини відповідає номеру замовлення. Це зводить до мінімуму можливість переплутати або поставити Вам іншу запчастину.

Чому ми:

 • Професійний сервіс із заміни живлення на телефоні Xiaomi знаходиться поряд з Вами - у Києві на Троєщині.
 • Використання якісних комплектуючих гарантують тривалу та стабільну роботу.
 • Багаторічний досвід допомагає ремонт виконувати максимально швидко.
 • На виконані роботи надається гарантія 1 місяць.

[sharethis-inline-buttons]

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля помічені із *

Опублікувати коментар