Ти тут:

Ремонт телефону Xiaomi (Ксіомі) Mi A1 у Києві

У 2017 році телефон Xiaomi Mi A1 був одним із найпопулярніших апаратів у середній ціновій категорії. Екран з діагоналлю 5,5″ на 1920х1080 пікселів, подвійна камера, запис відео [email protected], 8 ядерний процесор Qualcomm Snapdragon 625 – всі ці параметри однозначно подарують зручність та комфорт у роботі з цим телефоном. Як і багато телефонів, він також може зламатися, може припинити заряджатися або при падінні розіб'ється екран… Але засмучуватися не треба, більшість несправностей можна відремонтувати в нашому Сервісному Центрі на Троєщині.

Телефон Xiaomi Mi A1
 • Розбився екран?
 • Перестав включатися?
 • То заряджається то не заряджається
 • Не заряджається телефон
 • телефон гальмує
 • забули пароль від телефону
 • забули графічний ключ від телефону
 • телефон потрапив під дощ
 • телефон упав у воду, потонув
 • треба перепрошити телефон

Ціни на ремонт телефонів Xiaomi

Послуга (Робота) БЕЗ урахування вартості запчастиниЦіна*, грн
Діагностика несправності З РОЗБИРАННЯМ телефону *0
Прошивка або оновлення ОС Androidвід 600
Видалення пароля або графічного ключа на телефонівід 450
видалення вірусів, реклами, спливаючих віконвід 200
Створення облікового запису Google на Android250
Заміна роз'єму (гнізда) живлення microUSBвід 450
заміна акумулятора з розбиранням телефонувід 300
заміна нижньої плати телефону з роз'ємом (гнізда) живленнявід 350
заміна модуля або скла (екран+сенсор)від 600
поклейка захисного скла на телефонвід 100
Відновлення телефону після залиттявід 800
* - у разі відмови від ремонту клієнт оплачує діагностику150

* Діагностика пристрою буде БЕЗКОШТОВНО якщо Клієнт згоден лагодити пристрій у нашому сервісі.

* Конкретна вартість послуги може відрізнятись від прайс-листа та визначається в кожному конкретному випадку індивідуально.

Діагностика несправності телефону (смартфону) Xiaomi Mi A1.

Правильна діагностика несправності телефону Xiaomi Mi A1 - це запорука успішного та швидкого ремонту. При здачі телефону в ремонт, Ви відразу захочете дізнатися про вартість ремонту, терміни усунення несправності. У більшості випадків це не складно зробити, якщо несправність очевидна і є лише один спосіб її вирішення. При таких поломках Вашого Xiaomi Mi A1 наш менеджер при прийманні Вам відразу скаже ціну та терміни ремонту. Але є низка поломок, які можуть мати кілька причин, і навіть кілька варіантів рішення. Наприклад, у Вас «глючить», іноді сам перезавантажується телефон. Як варіант - допоможе ручне очищення від зайвих програм або файлів, або скидання до заводських налаштувань або перепрошивка апарата. І таких прикладів багато.

Діагностика несправності мобільного телефону Xiaomi Mi A1, який Ви принесли до нашого сервісного центру, починається з візуального огляду та з'ясування передісторії виникнення поломки. Важливо, щоб Ви розповіли менеджеру чи майстру не ЩО робити, а ЩО Вас не влаштовує у роботі Вашого телефону. Згадайте після чого почалися ці несправності, чи не падав телефон Xiaomi Mi A1, чи не давали Ви його погратися дітям, чи лагодився він вдома, чи в іншому сервісному центрі тощо. Чим більше інформації, тим простіше і швидше виявити джерело або причину виникнення несправності.

Ось типові питання менеджера під час приймання телефону в ремонт:

 1. Що саме не так у роботі Вашого телефону, що Вам НЕ подобається?
 2. Після чого почав так поводитися телефон?
 3. Хто ще окрім Вас користувався Вашим телефоном?
 4. Як Ви вважаєте, що причина цієї поломки телефону ?
 5. Як часто поводиться ця поломка або несправність у смартфоні?
 6. Можливо у вас є фотографії того, як проявляє себе несправність стільникового телефону?

Наскільки складно відремонтувати телефон Xiaomi Mi A1?

Ремонт мобільного телефону вимагає спеціальних знань, досвіду, спеціального інструменту, а найчастіше і спеціального, дорогого обладнання - мікроскоп, паяльна станція з різними витратними матеріалами.

Телефони стають дедалі тоншими, тому часто вони вважаються НЕ розбірними – адже все тримається на клею. З одного боку екран приклеєний до рамки, де знаходиться електроніка з акумулятором, а з іншого боку заклеєно скляною або пластиковою кришкою. Щоб розібрати телефон Xiaomi Mi A1 - ми кладемо телефон на термокилимок, гріємо його при температурі 70 градусів, чекаємо поки клей розм'якшиться і пробуємо це розклеїти. У 95% випадків все проходить вдало, але буває, що тріскається екран або задня кришка. Тут все, як у хірурга на операції – не все завжди йде за планом. Але у нас не так критично як у хірурга – ми можемо купити нову деталь, хай навіть трошки гірше за якістю, ніж та, що була в телефоні.

Іноді приходять клієнти та кажуть:

— Мій телефон не заряджається, перепаяйте роз'єм, але не дорого, там же всього чотири проводки припаяти.

Відповідаємо:

— Спочатку треба розібрати мобільний телефон, не порвати якісь шлейфи, не збити викруткою дрібні елементи, при демонтажі старого роз'єму не здути елементи, що стоять поруч, очистити посадкове місце і контактні отвори, посадити новий роз'єм, змити флюс і не залити спиртом мікрофон, зібрати телефон не забувши нічого підключити та не зламати контактні групи при складанні. А так, так - всього те запаяти роз'єм 🙂

Ймовірно, найскладнішим ремонтом телефону Xiaomi Mi A1 буде відновлення після потрапляння рідини (пиво, вода, шампанське, калюжа, сніг…). Кожен ремонт залитого телефону є унікальним. У цьому ремонті важливі знання з електроніки та схемотехніки, розуміння процесів взаємозв'язку між різними електронними компонентами телефону.

Чому ми:

 • Професійний ремонт телефонів Xiaomi Mi A1 знаходиться поряд з Вами - у Києві на Троєщині.
 • Використання якісних комплектуючих гарантують тривалу та стабільну роботу.
 • Багаторічний досвід допомагає ремонт виконувати максимально швидко.
 • На виконані роботи надається гарантія до 1 року.

 

Надіслати повідомлення

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля помічені із *

Опублікувати коментар