Ти тут:

Заміна гнізда живлення у планшеті Samsung P5200

так выглядит шлейф с разъемом питания в планшете Samaung P5200

Якщо планшет Samsung P5200 не заряджається, то проблема або в роз'ємі живлення зарядки або шлейфі, на якому розпаяний роз'єм.

Робота не найскладніша, але потрібно бути обережними що б при розбиранні не пошкодити екран - він дуже дорогий. Наші майстри в сервісному центрі, які знаходяться на Троєщині, полагодять Ваш планшет Samsung P5200 швидко і професійно - приходьте!

Гарантія на заміну гнізда живлення планшета – 1 місяць.

Як зрозуміти що планшет Samsung P5200 не заряджається?

Зазвичай все починається з того, що планшет то заряджається, то ні відходить кабель зарядки, Ви намагаєтеся «зловити» те становище, в якому він заряджається, а трохи пізніше вже нічого не допомагає. У жодному положенні шнура індикатор зарядки на планшеті не світиться, відсотки зарядки не біжать.

Наскільки складно самому поміняти роз'єм чи шлейф зарядки на P5200? 

Особливих труднощів із цією моделлю немає. Головне: спокій і уважність при розбиранні/складання. Найтендітніша і найдорожча деталь у цьому планшеті – це екран. Будьте з ним дуже обережні. Якщо самі не хочете ризикувати – приносьте – ми зробимо все акуратно.

Спеціального інструменту для заміни гнізда не потрібно, достатньо пари пластикових лопаток, хрестоподібної викрутки та прямі руки, куди ж без них!

Як довго виконується заміна шлейфу/роз'єму живлення у Samsung P5200?

Якщо руки у майстра вільні, і деталі є, то ремонт займає приблизно 30 хвилин, головне щоб майстри не смикали з різних питань 🙂

Скільки коштує заміна шлейфу/роз'єму живлення у Samsung P5200?

Ціна на 15 06 2019 - 600 грн. Як бачите, це абсолютно не дорого, порівняно з ціною покупки нового або аналогічного планшета.

Точну ціну, станом на сьогоднішній день, Ви можете дізнатися у менеджера або поставивши питання у формі Питання відповідь.

У якому комплекті треба здавати на заміну шлейфу/роз'єм живлення у Samsung P5200?

Обов'язково візьміть із собою той блок живлення, яким Ви його заряджаєте і шнур (кабель) зарядки. Це потрібно для того, щоб нам переконатися в їх справному стані, і Ви, прийшовши додому, зможете бути впевнені, що не буде жодних нюансів. Щодо карток пам'яті – вони нам не потрібні, залиште їх, будь ласка, вдома. Ноутбук, Блок живлення та Акумуляторну батарею. Сумка — за Вашим бажанням, вона на Вас чекатиме на поличці. Не забудьте сказати менеджеру пароль на вхід в операційну систему, це потрібно для тестування ноутбука в бойових умовах після чищення.

Яка гарантія на заміну шлейфу/роз'єму живлення у Samsung P5200? 

На свою роботу ми гарантуємо 1 (один) місяць. Ми використовуємо лише якісні матеріали – це запорука успіху та нашого з Вами спокою.

Чому ми:

  • Професійна заміна шлейфу/роз'єму живлення у Samsung P5200 знаходиться поряд з Вами – у Києві на Троєщині.
  • Використання якісних комплектуючих гарантують тривалу та стабільну роботу.
  • Багаторічний досвід у ремонті та налаштуванні ноутбуків допомагає виконувати ремонт максимально швидко.
  • На виконану роботу гарантія – 1 місяць.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля помічені із *

Опублікувати коментар