не тримає акумулятор у Meizu M6meizu pro 6

Була проблема:

чому слабкий АКБ у MEIZU M6?

 Мій телефон, мейзу про 6. Паспортна ємність 2500, номінальна ємність теж 2442 - перевірено зарядкою на вимкненому апараті від 0 до 100. Телефон не гріється, у фоні додатків немає, додатків часто пробуджують з режиму очікування немає. Проблема: швидко розряджаєтьсяза ніч 20-30 %. До вечора вистачає рідко. Що робити?

 

 

 

Варіанти розв'язання:

  1. Змінити акумулятор. Якщо чесно, у мене остання версія, але він оновлювався точно. Спробую останню шнурком залити, сподіваюся допоможе. Тут амолед, я його сам міняв і рамку до корпусу проклеїв як із заводу було тому міняти акумулятор і ризикувати дисплеєм взагалі не хочеться.
  2. Спробувати встановити стабільну прошивку. Знаємо, що схожа проблема є у meizu mx5. Він повністю чистий, за ніч 100% заряду як не бувало.

І ось є Рішення:

Я таки переміг швидкий розряд акумулятора на своєму мобільному Мейзі pro 6.
Загалом читаючи форуми + всі можливі поради товаришів, я прошився на китайську прошивку з 7-м Андроїдом. Офіційно мейзу передумало оновлювати світові прошивки на мій телефон до 7-ої, а в Китаї все-таки випустило. Вбивши одну ніч на танці з бубнами у мене все ж таки вийшло зробити все по Фен-Шуй. Тепер, вчора вранці я зняв із зарядки і ось сьогодні йду ввечері з роботи додому - і в мене ще цілих 12% заряду акумулятора)))
Ще вичитав, що акумулятор від meizu pro 6s підходить і на pro 6, а там він на 500 мА більше. Також думаю якось замовлю та поставлю. Все ж таки 20% приріст ємності це теж добре!